Warto być sobą pomimo trudności i wyzwań

Wczoraj był moim ostatnim dniem w pracy na etacie (o mojej decyzji pisałem jakieś 2 miesiące temu). Pomyślałem sobie, że napiszę o tym, co czułem i czuje obecnie, ale w końcu postanowiłem przytoczyć wpisy osób, które napisały do mnie po moim pożegnalnym i ostatnim mailu. To w jaki sposób zostały napisane te podziękowania i ile przy okazji otrzymałem telefonów z podziękowaniami, uzmysłowiło mi, że to co robię ma sens, że moje pozytywne nastawienie zaraża. I wiem, że droga, która wybrałem, jest słuszna. DZIĘKUJĘ!

„Damian, powodzenia w Twoich nowych przedsięwzięciach, mocno trzymam kciuki! Serdeczności”

„Życzę Panu powodzenia i zamiany jednej strefy komfortu na inną, jeszcze lepszą. Dziękuję za lata współpracy i Pana pogodne usposobienie. DO USŁYSZENIA 😊”

„Stary, dziękuję Ci i wzajemnie, a w „Naszym Przypadku” Twój ostatni dzień w pracy nic nie zmienia, serwus!”

„My również dziękujemy za te wspólne lata pracy, za wszystko czego wspólnie się uczyliśmy od siebie (a swoja osobą, postawą dałeś mi dużo do myślenia), za to że zawsze o nas pamiętałeś, zaglądałeś do naszego pokoju przywitać się, gdy byłeś w naszym oddziale. Pamiętaj, mimo, że nasze ścieżki zawodowe się rozchodzą i mimo tylu kilometrów, które nasz dzielą zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, wsparcie zawsze możesz zadzwonić porozmawiać… może bez ładu składu ale szczerze 😊”

„Tylko pamiętaj, by zawsze być sobą i nie bać się mówić tego, co myślisz albo tego, by głośno marzyć”

„Również dzięki za współpracę… i nie tylko. Za wspólną robotę, Twoje rady, spotkania… i tak zwane, rozmowy przy muzyce o sporcie … Wiesz, że nie lubię dużo gadać. Więc po prostu dziękuję za wszystko. Mam nadzieje, że będziemy w kontakcie. Powodzenia Stary … trzymam kciuki 😊”

„Powodzenia Damian!!!!!!!!! Zasługujesz na same najlepsze rzeczy!”

„Dzięki Damian. ŻYCZĘ zdrowia, wielu sukcesów, oraz spełnienia zawodowego na nowej drodze. W kontakcie 😊”

„Damian. dowiedziałem się chyba w zeszłym tygodniu i wierz mi, że było to dla mnie niemałe zaskoczenie. Zastanawiałem się o co chodzi i trafiłem na Twojego bloga. Jestem pod dużym wrażeniem tej decyzji i zastanawiam się czy kiedyś będzie mnie stać na taką dojrzałość. W każdym razie trzymam kciuki, aby wszystko się udało, bo naprawdę wierzę, że uda Ci się dopiąć swego. Pozdrowienia i do zobaczenia.”

„Damian, również dziękuję 😊 i życzę Ci wiatru w żagle w rejsie do lepszego jutra 😊”

„Cześć, trochę żal, człowiek się przyzwyczaja,  ale rozumiejąc chęć rozwoju osobistego życzę powodzenia i samych sukcesów. Dziękuję za profesjonalną, owocną ale i sympatyczną  współpracę. Jeszcze raz powodzenia i być może: Do zobaczenia 😊”

„Damian, jeszcze raz powodzenia, trzymam kciuki, dzięki za wsparcie i pozytywną energię 😊😊😊”

„Cieszę się że było mi dane poznać osobę, która była niekiedy „odmieńcem”, ale nie uległa presji otoczenia. Dziękuję za wszystko, ściskam Cię gorąco i do zobaczenia może kiedyś na bieszczadzkim szlaku 😊”

„Życzę wielu sukcesów na nowym polu działania, trzymam kciuki aby nowe było lepsze.

Wszystkiego dobrego 😊”

„Nie pisałam już maila, bo nie wiedziałam czy odczytasz. Z całego serca życzę Ci spełnienia na nowej drodze. Mało jest tak pozytywnych osób na świecie jak Ty. Tak trzymaj 😗”

I to tylko część tego co otrzymałem…, a przyznam się, że dużym zaskoczeniem było tyle pozytywnych słów. Wniosek z tego jest następujący:

Pozytywne nastawienie zaraża i to jest cudowne!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *